LABDARÚGÁS

2021.04.23. 08:29

A Kaposmérő SE a Somogyvárt látja vendégül

A hétvégén a 23. fordulóval folytatódik a megyei másodosztályú bajnokság, a mérkőzések 17 órakor kezdődnek.

Molnár G.

A kiváló formának örvendő Balatonszabadi a Balatonszemes otthonába látogat, s egy másik tóparti rangadót is lesz, a Zamárdi a Balatonföldvárt fogadja. Mezőcsokonyán is jó meccs ígérkezik, hiszen a Böhönyével csapnak össze.

Szombat: Balatonszemes–Balatonszabadi, Kaposmérő–Somogyvár, Mezőcsokonya–Böhönye, Zamárdi–Balatonföldvár. Vasárnap: Berzence–Karád, Kaposfő–Lengyeltóti, Balatonberény–Kiskorpád, Öreglak–Fonyód.

Megyei III. osztály/Északi csoport

1.

Buzsák

15

11

4

0

60–15

37

2.

Kéthely

15

11

1

3

64–21

34

3.

Szőlősgyörök

14

7

3

4

32–25

24

4.

Osztopán

15

7

1

7

43–44

22

5.

Kisbárapáti

13

6

2

5

23–20

20

6.

Balatonszárszó

14

5

4

5

22–23

19

7.

Zimány

15

1

3

11

13–43

6

8.

Bodrog

15

0

2

13

20–86

2

Megyei III. osztály/Déli csoport

1.

Kaposfüred

15

13

2

0

77–16

41

2.

Babócsa

14

8

3

3

42–23

27

3.

Inke

15

6

3

6

51–34

21

4.

Barcs

15

6

2

7

25–33

20

5.

Csokonyavisonta

15

5

3

7

28–30

18

6.

Szabás

15

5

3

7

33–46

18

7.

Csököly

15

4

0

11

24–75

12

8

H.szentgyörgy

14

3

2

9

30–53

11

Megyei IV. osztály/Északi csoport

1.

Somogybabod

15

14

0

1

72–18

42

2.

Kötcse

13

9

0

4

37–23

27

3.

Balatonendréd

10

7

2

1

28–11

23

4.

Koppányvölgye FC

13

7

1

5

27–22

22

5.

Nagyberény

13

6

1

6

28–30

19

6.

Visz

11

4

4

3

20–18

16

7.

Balatonújlak

13

4

2

7

25–26

14

8.

Ádánd

13

4

2

7

22–35

14

9.

Nágocs

8

2

1

5

12–14

7

10.

Andocs

13

2

1

10

16–46

7

11.

Kapoly

14

2

0

12

26–70

6

12.

Szabadidő SE (Kizárva)

Megyei IV. osztály/Déli csoport

1.

Mike

12

9

3

0

76–14

30

2.

Somogyszob

11

9

1

1

52–11

28

3.

Lábod

12

7

3

2

36–15

24

4.

Somogyszil

11

7

2

2

30–19

23

5.

Kaposújlak

11

6

1

4

26–28

19

6.

Mernye

9

5

0

4

22–26

15

7.

Baté

14

4

1

9

23–48

13

8.

Gyékényes

10

3

2

5

26–46

11

9.

Mezőcsokonya II.

12

3

1

8

26–37

10

10.

Somogyjád II.

13

3

0

10

14–47

9

11.

Kaposszerdahely

13

1

0

12

14–54

3

A bajnokság állása

1.

Mezőcsokonya

20

14

1

5

46–31

43

2.

Balatonszabadi

22

13

4

5

53–30

43

3.

Balatonberény

22

12

3

7

60–37

39

4.

Böhönye

21

12

3

6

56–33

39

5.

Balatonszemes

19

11

5

3

46–21

38

6.

Kaposmérő

21

10

4

7

44–40

34

7.

Zamárdi

21

11

0

10

29–32

33

8.

Balatonföldvár

19

9

3

7

37–31

30

9.

Karád

20

9

2

9

44–37

29

10.

Öreglak

18

8

3

7

49–36

27

11.

Lengyeltóti

19

6

3

10

38–46

21

12.

Fonyód

21

6

3

12

36–52

21

13.

Kaposfő

21

6

2

13

30–65

20

14.

Berzence

20

5

4

11

39–58

19

15.

Kiskorpád

21

4

2

15

26–51

14

16.

Somogyvár

17

3

2

12

20–53

11

Ezek is érdekelhetik