2022.09.19. 09:46

Marcali-siker született a Balaton partján

Nagy csatákat hozott a Somogy megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság hatodik fordulója. A Nagybajom és a Marcali nem engedte a kapuja közelébe az ellenfelét, míg a Toponár, a Somogysárd és a Balatonkeresztúr fölényes győzelmet aratott.

Trancsik Zsanett

Fotó: Nemeth_Levente

A megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság 6. fordulójának eredményei

Nagybajomi AC–Csurgói TK 2–0 (1–0)
Nagybajom. Vezette: Tóth Béla.
Nagybajomi AC: Horváth B. – Ács-Gergely G, Gergulás F. (Varga A. a 27. percben), Márton A., Nemes Gy. (Iványi Ö. a szünetben), Babai G. (Ribarics R. a 71. percben), Horváth P., Kiss J., Miskovics P. (Vető Á. a 71. percben), Simon R. (György Zs. a 71. percben), Androsics A. (Weimann R. a 71. percben). Vezetőedző: Horváth Péter. Csurgói TK: László Á. – Hantos A. (Gyémánt Zs. a 63. percben), Papp B., Papp M., Holoda M., Boros T. (Hadi Sz. a 86. percben), Keszthelyi B., Csatlós D. (Beke B. az 57. percben), Tóth Sz., Antal D., Gerlecz B. (Kocsis P. a 73. percben). Vezetőedző: Bódis Gábor és Bolla Szilárd.Gólszerzők: Horváth P. a 36. p., Ács-Gergely G. az 50. p.
Az ifjúsági mérkőzésen: Nagybajomi AC–Csurgói TK 2–0.

Balatonlellei SE– Marcali VFC 0–2 (0–1)
Balatonlelle. Vezette: Páhoki Zsolt.
Balatonlellei SE: Posza Zs. – Markovics B., Kelemen K., Dömötör D. (Buzsáki B. a 73. percben), Hrabovszki Z., Körmendy K., Böjte P. (Kobra Gy. az 57. percben), Balogh B., Kovács K. (Benke B. a 79. percben), Muth M. (Péntek A. a szünetben), Szi P. Vezetőedző: Kenéz Szabolcs.
Marcali VFC: Horváth N., Czobor D., Garai F., Laki-Molnár O., Szántó Zs., Varga B., Klotz Á., Szabó D., Kuckó M., Balogh L., Mészáros D. (Bradics T. a 82. percben). Vezetőedző: Bőzsöny János.
Gólszerzők: Mészáros D. a 26. percben, Klotz Á. a 87. percben.

Balatoni Vasas SE–Juta SE 2–3 (1–1)
Siófok. Vezette: Schell Zsolt.
Balatoni Vasas SE: Bagi B. – Polgár B., Grill G., Kálazi T., Tóth R., Mester G., Hutvágner Sz. (Kollár P. a szünetben), Lukács B., Schütz D., Sarkanti M., Szarka L. (Nagy Sz. a szünetben). Vezetőedző: Vida András.
Juta SE: Vajda K. – Szalai N., Mozsgai G. (Sallai B. a szünetben), Lukács B. (Balogh Á. a 85. percben), Márton Cs. (Tóth P. a 89. percben), Sólyom G., Varga D. (Trimmel P. a szünetben), Vadas Z., Kovács R. (Vadas A. a 80. percben), Zentai A., Epstein S. (Guzmics G. a 91. percben). Vezetőedző: Tóth Norbert.
Gólszerzők: Sarkanti M. a 32, p., Mester G. a 74. p., illetve Zentai A. a 16. p., Trimmel P. a 48. p., Epstein S. a 64. p.

A Nagyatádi FC és az Öreglaki Medosz SE találkozóját későbbi időpontban rendezik meg.

Balatonkeresztúr SK–Kadarkút KSK 4–1 (2–0)
Balatonkeresztúr. Vezette: Károli Máté.
Balatonkeresztúr SK: Egyed B. – Bojtor B., Bartha M., Horváth M. (Bogdán T. a 72. percben), Gelencsér A., Papp K. (Keöves A. a 80. percben), Lajtai B. (Slezák B. a 72. percben), Bakos P. (Városi G. a 80. percben), Kozma M., Horváth D., Nagy P. Vezetőedző: Keszei Ferenc.
Kadarkút KSK: Gelencsér Á. – Albrecht B., Komáromi M. (Vodicska B. az 59. percben), Ferenczi M., Orsós V., Balogh Á. (Simon R. a szünetben), Horváth M. (Jakabfi M. a szünetben), Iván D., Kovács G., Németh D., Kovács K. (Horváth R. a 65. percben). Vezetőedző: Pandur Ádám.
Gólszerzők: Horváth M. a 9. percben, a 40. percben és az 52. percben, Papp K. a 74. percben, illetve Simon R. a 67. percben.
Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonkeresztúr SK–Kadarkút KSK 1–1.

Tabi VSC–Toponár SE 2–5 (1–1)
Tab. Vezette: Knézics Balázs.
Tabi VSC: Pápes M. – Szabó Á. (Naász B. a 69. percben), Tábori T. (Magas V. a 69. percben), Kecskés B. (Kleiber Z. a 60. percben), Réder F., Kaveczki B., Németh D. (Pete K. a szünetben), Vida A., Pretz G., Ladiszlai K., Rácz A. Vezetőedző: Ladiszlai Krisztián.
Toponár SE: Zarka Á. – Neubauer M., Pető T., Kovács P., Laczkó D., Decsi R. (Ivusza G. a 89. percben), Fila J., Ivusza T., Muretics M., Gelencsér G., Miklós D. Vezetőedző: Keller Imre.
Gólszerzők: Pretz G. a 23. és a 67. percben, illetve Neubauer M. a 14. percben – tizenegyesből, Decsi R. a 60. percben, a 63. percben és a 73. percben, Laczkó D. a 92. percben.
Az ifjúsági mérkőzésen: Tabi VSC–Toponár SE 0–12.

Somogysárd SE–Segesdi SE 4–1 (1–0)
Somogysárd. Vezette: Németh Dóra.
Somogysárdi SE: Képíró K. – Orbán R., Páger B., Baranyai D., Palkovics T. (Horváth R. a 70. percben), Nagy A., Németh N. (Herzsenyák Á. a szünetben), Nagy Z., Csertán Z. (Lukovics A. a 72. percben), Kulcsár K., Fehérvári T. Vezetőedző: Weimann Gábor.
Segesdi SE: Vass J. – Horváth A., Szalai Zs., Prokli G. (Balogh Bence az 50 . percben), Mázik L., Kuti I., Ruppert B. (Balogh Botond a 60. percben), Ámon B., László B., Kiss B. (Hadi R. a 60. percben), Keresztény G. Vezetőedző: Nagy Attila István.
Gólszerzők: Csertán Z. a 32. és a 49. p – az elsőt 11-ből, Baranyai D. az 57. és a 80. p., illetve Horváth A. a 89. p. Az ifjúsági mérkőzésen: Somogysárdi SE–Segesdi SE 6–0.