2023.10.19. 15:10

Felemásra sikerült a gyermek fiú röpisek rajtja

A Fino Kaposvár gyermek (U15) csapata(i) is megkezdték a bajnoki idényt.

GYERMEKEK (U15)
Hazai környezetben, Kaposváron a Kodály Zoltán Központi Általános Iskola tornacsarnokában rajtolt a bajnoki alapszakaszban a Varga Péter és Inczeffy Zsombor edzőpáros irányította Fino Kaposvár „A” I. osztályú gyermek (U15) alakulata. A házigazdák előbb a Szolnokot győzték le, majd a Miskolctól kikaptak egyaránt négyjátszmás mérkőzésen. Előbbi találkozó 69 percig tartott, míg a MEAFC-Miskolc elleni derbi 10 perccel hosszabb volt.

Eredmények: Fino Kaposvár „A”–Szolnoki SPC 3–1 (7, 11, –20, 16); MEAFC-Miskolc–Fino Kaposvár „A” 3–1 (–20, 15, 22, 14).
A Fino Kaposvár „A” I. osztályú gyermek (U15-ös) csapata: Kránitz Dénes (csapatkapitány), Visnyei Zsombor, Kosaras Bence, Sárközi Dávid, Horváth Csaba, Patkás Mátyás Péter, Kiss Tamás, Gelencsér Zalán, Druzsin Gábor Zoltán, Endrődi Gábor Zoltán (liberó), Turbék Jean-Patrick (liberó), az edzőik Varga Péter és Inczeffy Zsombor.