2009.01.27. 11:05

Labdarúgó NBI: osztrák támadót igazolt a BFC Siófok

Brazil, szerb kameruni és francia játékos után osztrák labdarúgóval erősített a BFC Siófok, mely megállapodott a hazája utánpótlás válogatottjában is bemutatkozó Daniel Koglerrel. A csatárként és támadó középpályásként is bevethető, legutóbb a bosnyák Velez Mostar együttesében szerepelt huszonegy éves fiatal másfél évre költözik a Balaton partjára.

A támadó már be is mutatkozott a siófoki közönség előtt, hisz egy félidőt játszott a Kozármisleny elleni (5-1) hazai edzőmérkőzésen, melyen gólt nem sikerült szereznie. A technikás labdarúgó Siófokot megelőzően a ZTE együttesénél is próbálkozott. A kék-fehérek együttesében az Ajka elleni találkozó második félidejében kapott lehetőséget, ám a teljesítménye nem volt meggyőző, csak úgy mint azt megelőzően Győrben sem. Fordított utat járt be a baktalorántházi Illés Gyula, aki korábban siófoki színekben még Ligakupa mérkőzésen is pályára lépett, ám végül a Zalaegerszeg szerződtette két évre.