Megyei labdarúgás

2019.04.22. 08:42

Elkapta a Somogysárdot a sereghajtó Segesd

Meglepetésre Segesden és Tabon is hazai győzelem született, előbbi a Somogysárdot, utóbbi a Hetest győzte le az ADAMA Megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában.

A 24. forduló eredményei:

Toponár–Balatonlelle 0–3 (0–0)

Toponár, 300 néző. V.: Pekoli.

Toponár: Hegedüs I. – Tanitó T., Albrecht B., Krénusz Á., Kovács P., Ivusza G., Sándor G. (Steinmetz T. a 60. percben), Orsós V., Ivusza T., Galambos D., Hornyák D. Vezetőedző: Ivusza Gábor.

Balatonlelle: Czebei Á. – Hegedűs Gy., Laczkó D., Fila G. (Benke B. a szünetben), Balogh B., Kovács D., Pallósi R. (Graszl N. a 73. percben), Kiss K. (Sallay B. a 82. percben), Bohata Á. (Balogh B. a 85. percben), Neubauer M., Körmendy K. (Pap M. a 61. percben). Vezetőedző: Bőzsöny János.

Gólszerzők: Bohata Á. 2 (az 55. és a 66. percben), Pallósi a 71. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Toponár–Balatonlelle 2–1.

Marcali–Balatoni Vasas 1–3 (1–1)

Marcali, 150 néző. V.: Deák T.

Marcali: Harcz B. (Jagadics Z. a szünetben) – Abdalla R. (Bognár P. a 38. percben), Huszár Á., Czobor D., Sándor M. (Géczi D. az 58. percben), Varga B. (Kovács B. a 65. percben), Somogyi V., Szaka R., Czimondor, Laki O., Fenusz. Vezetőedző: Virág Krisztián.

Balatoni Vasas: Bagi B. – Pretz G., Derdák Sz. Buza B., Kovács N., Effoua (Bene Á. a 79. percben), Sarkanti, Horváth Gy., Scfhütz, Laczkó L., Fellai Á. (Gál M. a 69. percben). Vezetőedző: Vida András.

Gólszerzők: Somogyi V. az 5. percben, illetve Sarkanti M. a 16., Fellai Á., a 67. percben, Gál M. a 88. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Marcali–Balatoni Vasas 1–1.

Segesd–Somogysárd 2–1 (2–1)

Segesd, 100 néző. V.: Dancs D.

Segesd: Kis M. – Juhász D., Bonnyai Zs. (Bálint Gy. a 87. percben), Kovács P. (Baranyai B. a 74. percben), Ámon B., László B., Vers B., Szép Sz., Budai P., Csimszi D. (Balogh B. a 68. percben), Horváth A. Vezetőedző: Csajági Csaba.

Somogysárd: Szabó A. – Kuti J., Marits I. (Göndöcz J. a 65. percben), Baranyai D., Kuti M., Kuti K., Bunovácz A., Bizderi I., Orbán R. (Orsós S. a 79. percben), Páger D., Kuti S. Vezetőedző: Vancsura Gábor.

Gólszerzők: László B. a 12. percben, Ámon B. a 36. percben, illetve Barnyai D. a 45. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Segesd–Somogysárd 0–8.

Csurgó–Balatonföldvár 4–1 (1–0)

Csurgó, 100 néző. V.: Takács M.

Csurgó: Beke Bence – Bozó P., Bódis G. (Németh L. a 82. percben), Markos P. (Kuti F. a 73. percben), Kovács K., Póka B. (Soós G. a 85. percben), Faggyas J. (Somogyi B. a 82. percben), Proszenyák M. (Beke Bálint a 75. percben), Tóth Sz., Pákai G., Györgyfalvi. Vezetőedző: Beke Lajos.

Balatonföldvár: Bíró D. – Tislér N., Kovács R., Kurdi Á. (Illés K. a 49. percben), Sófalvi Cs., Horédos F., Rusvai Gy. (Schmidt G. a 67. percben), Nieselberger Á., Rusvai L., Óvári A., Nagy J. Vezetőedző: Andorka Péter.

Gólszerzők: Pákai G. a 21. percben, Kovács K., a 48. percben (11-esből), Bódis G. az 52. percben, Tóth Sz. a 72. percben, illetve Sófalvi Cs. a 76. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Csurgó–Balatonföldvár 5–10.

Tab–Hetes 2–0 (0–0)

Tab, 150 néző. V.: Németh D.

Tab: Horváth J. – Kleiber Z., –Naász B., Kaveczki B., Rácz A. (Kátai M. a 89. percben), Kiss G., Magas V., Vida A., Gombér P., Tábori T. (Hendl M. a 91. percben), Kecskés B. Vezetőedző: Ladiszlai Krisztián.

Hetes: Balajcza – Heizer R. (Zalivadnij P. a 73. percben), Szalai N., Fajtai R. (Landek M. a 87. percben), Kis P., Kiss J., Decsi R., Lóki P. (Török B.), Prucsi M., Simon M. (Horváth A. a 80. percben), Tabi T. (Horváth Z. az 52. percben). Vezetőedző: Nógely Péter.

Gólszerzők: Magas V. a 47. percben, Tábori T. az 57. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Tab–Hetes 4–2.

Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő–Nagyatád 0–3 (0–2)

Balatonkeresztúr, 250 néző. V.: Posza Zs.

Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő: Csányi A. – Kovács K., Keöves A. (Deákvári P. a 63. percben), Bartha M., Bakos P., Horváth M. (Slezák B. a szünetben), Gelencsér A. (Mózes K. a 82. percben), Papp K. (Páli N. a 77. percben), Nagy Sz., Kozma M., Horváth D. Vezetőedző: Deákvári Antal.

Nagyatád: Vörös Á. – Sallai M., Dekanics M., Kovács K., Kollár D., Rácz E. (Cser V. a 70. percben), Mózsi M. (Horváth M. a 60. percben), Nikolic V. (Kiss M. a 80. percben), Párkányi Zs. (Csikós Á. a szünetben), Kulcsár K. (Gerlecz B. a 86. percben), Koósz Á. (Galamb D. a szünetben). Vezetőedző: Keszei Ferenc.

Gólszerzők: Nikolic V. 2 ( a 26. és az 56. percben), Rácz E. a 35. percben.

Kadarkút–Magyaregres 2–1 (0–0)

Kaposmérő, 80 néző. V.: Horváth Gy.

Kadarkút: Strublics J. – Vodicska K., Vízhányó G., Németh D., Jutai T. (Ferenczi D. a 87. percben), Domokos J. (Ölbei M. a 81. percben), Vodicska B., Ferenczi M., Tarlósi M., Balogh Á., Horváth Á. (Balogh N. a 62. percben). Vezetőedző: Simon Bálint.

Magyaregres: Buchenauer A. – Keszthelyi B., Bogdánfi M. (Iványi Ö. a 70. percben), Lukács B., Sólyom G., Fodor T. (Károli M. a szünetben), Kozári T., Simon R., Richter P. (Ulrich D. a 80. percben), Baksa Zs., Mészáros L. Vezetőedző: Brunczvig Róbert.

Gólszerzők: Jutai T. a 46. percben, Vodicska B. a 85. percben, illetve Mészáros L. az 56. percben.

Babócsa–Nagybajom 3–4 (1–0)

Babócsa, 230 néző. V.: Godina.

Babócsa: Banicz B. – Iván D., Keresztény G., Mangult N., Miskovics P., Krisztián L. (Csonka T. az 57. percben), Szalai Sz. (Horváth Sz. a 72. percben), Tompa I., Kovács G., Kocsis P. (Horváth L. az 57. percben), Gergulás F. (Jáger E. a 83. percben). Vezetőedző: Bérdi József.

Nagybajom: Táskai B. – Balogh Cs., Pető T. (Horváth R. a 83. percben), Ábrahám R., Horváth P., Cséfalvay D., Nemes Gy., Kolumbán E., Ács-Gergely G., Vető Á., Kovács R. (Weimann R. a 83. percben). Vezetőedző: Horváth Péter.

Gólszerzők: Tompa I. az 5. percben, Gergulás F. a 72. percben, Iván D. a 87. percben, illetve Cséfalvay D. 2 (az 52. és a 73. percben), Balogh Cs. az 53. percben, Ács-Gergely G. a 81. percben (11-esből).

Az ifjúsági mérkőzésen: Babócsa–Nagybajom 2–3.

Így folytatják

A hétvégén a 25. fordulóval folytatódik az ADAMA megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság, a mérkőzések egységesen 17 órakor kezdődnek.

Szombat: Nagybajom–Somogysárd, Balatonlelle–Segesd, Balatoni Vasas–Toponár, Nagyatád–Kadarkút, Balatonföldvár–Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő.

Vasárnap: Hetes–Marcali, Magyaregres–Tab, Babócsa–Csurgó.

Mesterlövészek

Bohata Ádám és Nikolic Vukan is duplázott, a Nagyatád csatára ezzel feljött a második helyre. A góllövőlista élcsoportja: 1. Ivusza Gábor (Toponár) 21 gól, 2. Nikolic Vukan (Nagyatád) 19 gól, 3. Kuti Krisztián (Somogysárd) 18 gól, 4. Bohata Ádám (Balatonlelle) 17 gól, 4. Lóki Péter (Hetes), Németh Ádám (Somogysárd) és Pallósi Roland István (Balatonlelle) 17-17 gól, 8. Baranyai Dániel (Somogysárd) 16 gól.