2021.11.05. 08:46
Az utolsó őszi játéknapot rendezik a hétvégén a megyei harmad- és negyedosztályban is
Megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság
A 13. forduló párosítása
Szombat, 13.30: Dél-Balaton FC Balatonszemes–1926 PSE Fonyód, Kaposmérő SE–Öreglak Medosz SE, Zamárdi Petőfi SE–Balatonföldvár SE, Somogyjád SZSE–Karád SC.
Vasárnap, 13.30: Buzsák KSE–Kaposfüred SC, Kiskorpád SE–Kéthelyi SE, Balatonberényi KSE–Balatonszabadi SE, Kaposfői Kiske–Mezőcsokonya SE, Lengyeltóti VSE–Böhönye KSE.
A góllövőlista élcsoportja: 1. Rack Róbert (Lengyeltóti VSE) 16 gól, 2. Valkó Tibor Balázs (Öreglak Medosz SE) és Virágh László (Öreglak Medosz SE) 14-14 gól, 4. Bartos József (Kaposmérő SE) és Galgóczi Károly (Dél-Balaton FC) 10-10 gól, 6. Kollár Marcell (Öreglak Medosz SE) 9 gól.
Megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság
A 11. forduló párosítása
Szombat, 13.20: FC Barcs–Szabás SE, Babócsa SE–Bodrog SC. Vasárnap, 13.20: NKSE Balatonszárszó–Inke Villtek SE, Szőlősgyörök KSE–Csokonyavisontai KSE, Somogyvári KÖSE–Osztopán SE, Berzence SE–Kapostáj Zimány SE.
A góllövőlista élcsoportja: 1. Gergulás Ferenc (FC Barcs) 18 gól, 2. Kiss Bálint (Inke Villtek SE), Papp László (Berzence SE) és Tompa István (FC Barcs) 12-12 gól, 5. Markos Péter (Inke) és Takács Dávid (Nkse Balatonszárszó) 10-10 gól.
Megyei IV. osztályú labdarúgó-bajnokság
Északi csoport, a 11. forduló párosítása.
Szombat, 13.30: Visz Dél-Balaton FC–Ádánd KSE. Vasárnap, 13.30 óra: Andocs Községi SE–Kapolyi SE, Koppányvölgye FC–BBSC, Nágocs SE–Balatonújlaki SE, Mernye KSE–Balatonendrédi Haladás FC, Kötcse SE–Somogybabod SE.
A góllövőlista élcsoportja: 1. Kovács Levente (Balatonendrédi Haladás FC) 14 gól, 2. Rácz Attila Patrik (Koppányvölgye FC) 10 gól, 3. Bacskai Gergő Gyula (Kötcse SE) 9 gól, 4. Fábri István (Mernye KSE) és Györki Róbert (Somogybabod SE) 7-7 gól, 6. Kult Péter (Koppányvölgye FC) 6 gól.
Déli csoport, a 11. forduló párosítása.
Szombat, 13.30: Kaposújlaki SC–Mezőcsokonya SE II. Vasárnap, 13.30: Kaposszerdahelyi SE–Gyékényes SE, Csököly ÖSE–Mike FC, Homokszentgyörgy SE–Somogyszili SE, Somogyjád II.-Alsóbogát–Somogyszobi VSE.
A góllövőlista élcsoportja: 1. Tóth Szebasztián (Somogyszil) 16 gól, 2. Balaton Bence (Homokszentgyörgy) és Kalló Ármin János (Mike) 10-10 gól, 4. Farkas Richárd (Homokszentgyörgy) és Kiss Dávid (Mike) 9-9 gól, 6. Fitos Tamás (Kaposújlaki SC) 8 gól. Molnár G.
Fotó: Muzslay P.
Megye II. osztály
1.
Öreglak
12
10
0
2
48–17
30
2.
Mezőcsokonya
12
9
1
2
34–11
28
3.
Kaposmérő
12
8
1
3
36–22
25
4.
Balatonföldvár
12
7
2
3
24–17
23
5.
Lengyeltóti
12
6
3
3
32–20
21
6.
Kaposfüred
11
6
2
3
21–17
20
7.
Balatonszabadi
12
6
0
6
37–24
18
8.
Kéthely
12
5
3
4
21–28
18
9.
Dél-Balaton FC
11
5
1
5
29–25
16
10.
Somogyjád
12
4
3
5
22–20
15
11.
Kaposfő
11
4
2
5
21–19
14
12.
Böhönye
12
4
2
6
26–28
14
13.
Kiskorpád
12
3
5
4
14–16
14
14.
Buzsák
11
4
1
6
23–41
13
15.
Karád
12
3
2
7
29–38
11
16.
Balatonberény
11
3
2
6
22–32
11
17.
Zamárdi
11
1
0
10
12–36
3
18.
Fonyód
10
1
0
9
6–46
3
Megyei III. osztály
1.
Barcs
10
9
1
0
60–5
28
2.
Berzence
10
8
1
1
56–11
25
3.
Babócsa
10
7
1
2
40–15
22
4.
Inke
10
6
2
2
50–20
20
5.
Balatonszárszó
10
6
1
3
32–15
19
6.
Somogyvár
10
5
1
4
28–34
16
7.
Zimány
10
4
1
5
18–33
13
8.
Osztopán
10
2
1
7
13–41
7
9.
Csokonyavisonta
10
2
1
7
14–44
7
10.
Bodrog
10
2
0
8
16–41
6
11.
Szőlősgyörök
10
1
2
7
15–42
5
12.
Szabás
10
1
2
7
15–56
5
Megyei IV. osztály – Déli csoport
1.
Mike
7
7
0
0
33–8
21
2.
H.szentgyörgy
8
6
1
1
32–17
19
3.
Somogyszil
7
5
1
1
33–12
16
4.
Kaposújlak
7
5
0
2
23–14
15
5.
Somogyjád II.
8
4
0
4
21–21
12
6.
Gyékényes
7
3
1
3
19–33
10
7.
Lábod
7
2
1
4
18–16
7
8.
Somogyszob
7
2
0
5
22–25
6
9.
Csököly
9
2
0
7
26–38
6
10.
Mezőcsokonya II.
7
2
0
5
16–28
6
11.
Kaposszerdahely
6
0
0
6
5–36
0
12.
Kaposfüred SC
(Kizárva)
Megyei IV. osztály – Északi csoport
1.
Koppányvölgye
9
8
0
1
31–5
24
2.
Nágocs
8
5
2
1
27–10
17
3.
Kötcse
9
5
2
2
18–9
17
4.
Somogybabod
7
5
0
2
26–10
15
5.
Balatonendréd
6
4
1
1
16–4
13
6.
BBSC
9
4
1
4
13–14
13
7.
Mernye
9
4
0
5
21–22
12
8.
Ádánd
9
3
3
3
10–13
12
9.
Visz
7
2
0
5
9–31
6
10.
Balatonújlak
8
1
2
5
14–20
5
11.
Kapoly
9
1
1
7
10–37
4
12.
Andocs
8
1
0
7
5–25
3