labdarúgás

2021.11.02. 08:45

Megszerezte első pontjait a Fonyód, Graszl Norberték a Lengyeltótit győzték le

Átvette a vezetést a tabellán az Öreglak, miután hazai pályán legyőzte a Zamárdit, a Mezőcsokonya viszont kikapott a Kaposmérőtől a Somogy megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában.

Molnár Gábor

Megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság a 12. forduló eredményei

Fonyód–Lengyeltóti

1–0 (0–0)

Fonyód. V.: Meggyesi.

Fonyód: Varga B. – Gácsi D., Rácz M., Andermann D., Kuti R., Tollár J., Vándor A., Varga D., Francsics R., Görcsi S., Samu B. Vezetőedző: Graszl Norbert.

Lengyeltóti: Izsák A. – Subic M., Ujváry E., Pamuki M. (Molnár A. a 70. percben), Georgi R. (Horváth T. a 83. percben), Sipos S., Pamuki A. (Geiszt P. a szünetben), Rack R., Kiss D., Németh R., Szenyéri R. Vezetőedző: Sipos Zoltán.

Gólszerző: Francsics R. a 47. percben.

Kiállítva: Samu B. a 88. percben, illetve Subic M. az 52. percben, Szenyéri R. a 90. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Fonyód–Lengyeltóti 3–7.

Kéthely–Dél-Balaton FC

3–3 (1–1)

Kéthely. V.: Böröczi.

Kéthely: Gyurkó G. – Kolozs L., Hajdu I., Buzsáki Á., Hodorics D. (Orsós M. a 81. percben), Vass A., Kórosi P., Insperger Á. (Fejes P. a 12. percben), Török R., Török Á., Kisharmadás E. Vezetőedző: Nikula András.

Dél-Balaton FC: Lengyel M. – Bene Á., Bíró B. (Lőrincz J. a 83. percben), Inotai F. (Böröczky B. az 57. percben), Majoros B., Szekér Z., Vajna Cs., Herczeg M., Réti A. (Magyari N. a 90. percben), Ódor G. (Galgóczi K. az 54. percben), Grübl Z. Vezetőedző: Horváth Bence.

Gólszerzők: Hodorics D. a 7. percben, Török R. 2 (az 52. percben, és a 78. percben), illetve Herczeg M. a 38. percben, Böröczky B. az 57. percben, Szekér Z. a 79. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Kéthely–Dél-Balaton FC 5–1.

Balatonföldvár–Somogyjád 2–1 (1–0)

Balatonföldvár. V.: Takács M.

Balatonföldvár: Szabó P. – Tislér N. (Lakos J. a szünetben), Nagy J. (koseluk B. a 60. percben), Bocsev B., Porédos F., Halász T., Kurdi P., Nieselberger Á. (György B. a 78. percben), Rusvai L., Kandó Zs. (Tóth D. a 12. percben). Vezetőedző: Farkas Zoltán.

Somogyjád SZSE: Tompa L. – Árbogászt A. (Horváth R. az 58. percben), Horváth M. (Varga D. a 78. percben), Nemes P., Horváth F. (Nagy I. az 58. percben), Komáromi M., Németh J., Palkovics J., Cser G., Ferencz M., Bosnyák Á. (Román P. a 78. percben). Vezetőedző: Hanusz János.

Gólszerzők: Schmidt G. az 5. percben, Tóth D. a 86. percben, illetve Németh J. a 68. percben – büntetőből.

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonföldvár–Somogyjád 12–1.

Mezőcsokonya–Kaposmérő 1–4 (1–2)

Mezőcsokonya. V.: Hegyi A.

Mezőcsokonya: Iványi B. – Kuti S. (Huszár Cs. a szünetben), Rákosa J., Szabó D. (Böszörményi R. a 67. percben), Papp M. (Bathó I. a 76. percben), Balogh R., Mátés B. (Begovácz A. a 78. percben), Vendriczki B., Balogh L. (Ceglédi Cs. az 55. percben), Szabó A. (Landek M. a 78. percben), Lóki P. Vezetőedző: Mátés Balázs.

Kaposmérő: Orosz R. – Szabó L., Berta P. (Kovács P. a 87. percben), Tabi T., Bartos J., Nagy K. (Niklai Á. a 74. percben), Kardos E., halász R., Franzi R., Magyar Z., Gazder D. Vezetőedző: Juhász András.

Gólszerzők: Mátés B. a 18. percben, illetve Halász R. 2 (a 2. percben és a 72. percben), Bartos J. a 14. percben, Kardos E. a 60. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Mezőcsokonya SE–Kaposmérő SE 10–1.

Balatonszabadi–Kaposfő 1–3 (0–0)

Balatonszabadi. V.: Sütő.

Balatonszabadi SE: Krisztin Botond – Jónás P., Fenyvesi M., Bárány Á., Ticz G., Krisztin Balázs, László M. (Sarang D. a 63. percben), Horváth T., Csapó B. (Keszler Á. az 55. percben), Késmárki T., Szesztrás M. Vezetőedző: Jónás Péter.

Kaposfő Kiske: Sulcz R. – Gyenesei Z., Fejes B., Ivusza P. (Ghosh L a 14. percben), Weimann Á., Endre H., Herbel P., Tábori G., Herbel T., Nógely P., Pencz V. Vezetőedző: Nógely Péter.

Gólszerzők: Sarang D. a 86. percben – büntetőből, illetve Fejes B. 2 (a 48. percben és a 74. percben), Weimann Á. az 59. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonszabadi–Kaposfő 12–0.

Kaposfüred–Kiskorpád

3–0 (3–0)

Kaposfüred. V.: Schell Zs.

Kaposfüred: Bogdán B. – Csiszár T., Dervalits S., Horváth M., Belovics D. (Nikolausz G. a 87. percben), Makai M. (Szabó M. a 69. percben), Pápai T. (Hegedűs P. a 84. percben), Kocsis P., Sárközi K. (Horváth Gy. a 69. percben), Bunovácz A. (Kelemen Cs. a 80. percben), Károli Gy. Vezetőedző: Pál Gábor.

Kiskorpád: Liska J. – Blinczki Á., Kovács B. (Farkas T. a 84. percben), Erdei F. (Orbán E. a 84. percben), Nagy K., Hortobágyi B., Blinczki D., Horváth M. (Tamás R. a 82. percben), Sznopek B., Szerencsés B. (Pór Z. a 72. percben), Dózsa R. Vezetőedző: Bogdán Gábor.

Gólszerzők: Makai M. az 5. percben – büntetőből, Károli Gy. a 25. percben, Belovics D. a 40. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Kaposfüred–Kiskorpád 1–3.

Karád–Buzsák 7–3 (3–0)

Karád. V.: Kozma J.

Karád: Gróf N. – Répási I. (Vajandt gy. az 57. percben), Szűcs J., Madarász B., Komáromi B., Strángli P. (Kovács B. a 65. percben), Fábri Á. (László J. a 78. percben), Somogyi Z. (Huber D. a 87. percben), Balása E., Vajandt K., Andermann M. Vezetőedző: Torma Zsolt.

Buzsák KSE: Kovács Gy. – Fehér B. (Matucza Á. a 71. percben), Czink M., Insperger Zs., Proity R., Hatos P., Pántics Sz. (Bene M. a 24. percben), Babina Zs. (Szilágyi Sz. a szünetben), Molnár M., Mezriczki Z., Drubi G. Vezetőedző: Perusza Balázs.

Gólszerzők: Fábri Á. 2 ( a 2. percben és a 63. percben), Balása E. a 23. percben, Szűcs J. 2 (a 39. percben és a 75. percben – a másodikat büntetőből), Somogyi Z. a 85. percben, Kovács B. a 90. percben, illetve Molnár M. 2 (az 53. percben és a 70. percben), Insperger Zs. a 86. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Karád–Buzsák 0–0.

Öreglak–Zamárdi 4–1 (1–1)

Öreglak. V.: István J.

Öreglak: Bene D. – Fazekas K., Kollár M., Varga E. (Virágh D. a 64. percben), Hilcz J. (Tislér L. a 83. percben), Niklai D., Valkó T., Kovács T., Virágh P. (Csonka J. a 87. percben), Virágh L., Valkó D. Vezetőedző: ifj. kovács Károly.

Zamárdi: Pápes M. – Nagy M., Hodola T., Diószegi Z., Samu A., Torjai M., Kiss D., Mészárovics F., Barta D., Kiss Á., Bauer A. Vezetőedző: Kiss Ákos.

Gólszerzők: Virágh L 2 (a 42. percben és a 82. percben), Kollár M. a 70. percben, Valkó T. a 87. percben, illetve Torjai M. a 18. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Öreglak–Zamárdi 10–1.

Böhönye–Balatonberény

6–2 (4–2)

Böhönye. V.: Páhoki.

Böhönye: Szabó Cs. – Banicz R., Nagy B., Szalai Zs. (Gőbölös B. a 82. percben), Sipos A., Garai N., Csizmadia T., Garai B., Bakos M. (Mózes G. a 67. percben), Kocsis Z., Márton R. (Piszker B. a 85. percben). Vezetőedző: Nagy Attila.

Balatonberényi KSE: Konkoly A. – Szép M., Pernecz A., Nyári T., Szántó R. (Horváth D. az 59. percben), Gazda G., Karancz K., Tóth J. (Sárközi Zs. a 77. percben), Kiss P., Bús D., Fenusz T. Vezetőedző: Nyári Tibor.

Gólszerzők: Garai B. 2 (a 21. percben és a 24. percben), Kocsis Z. a 32. percben, Bakos M. a 37. percben, Márton R. az 57. percben, Mózes G. a 77. percben, illetve Pernecz A. a 23. percben, Szántó R. a 41. percben – büntetőből, Kiss P. a 84. percben – büntetőből.

A góllövőlista élcsoportja: 1. Rack Róbert (Lengyeltóti VSE) 16 gól, 2. Valkó Tibor Balázs (Öreglak Medosz SE) és Virágh László (Öreglak Medosz SE) 14-14 gól, 4. Bartos József (Kaposmérő SE) és Galgóczi Károly (Dél-Balaton FC) 10-10 gól, 6. Kollár Marcell (Öreglak Medosz SE) 9 gól.

A 13. forduló párosítása. Szombat, 13.30 óra: Dél-Balaton FC–Fonyód, Kaposmérő–Öreglak, Zamárdi–Balatonföldvár, Somogyjád–Karád. Vasárnap, 13.30 óra: Buzsák–Kaposfüred, Kiskorpád–Kéthely, Balatonberény–Balatonszabadi, Kaposfő–Mezőcsokonya, Lengyeltóti–Böhönye.

Megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság A 10. forduló eredményei

Inke Villtek SE–Berzence SE 3–3 (az ifjúsági mérkőzésen 0–3), Bodrog SC–NKSE Balatonszárszó 0–4 (az ifjúsági mérkőzésen 0–9), Osztopán SE–Babócsa SE 1–8 (az ifjúsági mérkőzésen 0–4), Szabás SE–Somogyvári KÖSE 1–4 (az ifjúsági mérkőzésen 3–4), Csokonyavisontai KSE–FC Barcs 0–5 (az ifjúsági mérkőzés félbeszakadt), Kapostáj Zimány SE–Szőlősgyörök KSE 5–3 (az ifjúsági mérkőzésen 4–0).

Megyei IV. osztályú labdarúgó-bajnokság Északi csoport, a 10. forduló eredményei

Balaton­újlaki SE–Mernye KSE 5–1, Ádánd KSE–Kötcse SE 1–1, BBSC–Nágocs SE 0–4, Kapolyi SE–Koppányvölgye FC 0–7. A Somogybabod SE–Andocs Községi SE elmaradt, a Balatonendrédi Haladás FC–Visz Dél-Balaton FC pedig – 9–1-es hazai vezetésnél – félbeszakadt.

Déli csoport, a 10. forduló eredményei

Somogyszobi VSE–Kapos­újlaki SC 2–4, Gyékényes SE–Csököly ÖSE 4–2, Somogyszili SE–Somogyjád II.-Alsóbogát 5–1, Mike FC–Homokszentgyörgyi SE 5–3. A Mezőcsokonya SE II.–Lábod Medosz SE elmaradt.

Fotó: Muzslay Péter