Megyefoci

2022.08.22. 10:01

Hatot számolt a Lelle a Keresztúrra a balatoni rangadón

A Lelle nyerte meg a balatoni rangadót, miután öt góllal, 6–1-ra verte meg a Keresztúrt a Somgy megyei elsőosztályú labdarúgó-bajnokság második fordulójában.

Fotó: Nemeth_Levente

Balatonlelle SE–Balatonkeresztúr SK 6–1 (3–1)

Balatonlelle. V.: Böröczi Z.

Balatonlelle SE: Posza Zs. – Markovics B., Kelemen K. (Czeider M. a 81. percben), Hrabovszki Z., Körmendy K. (Sárközi D. a 81. percben), Balogh B., Kobra Gy. (Buzsáki B. a szünetben), Kovács D. (Péntek A. a szünetben), Muth M., Benke B. (Böjte P. a szünetben), Kovács K. (Dömötör D. a 69. percben). Vezetőedző: Kenéz Szabolcs.

Balatonkeresztúr SK: Egyed B. – Bojtor B. (Kis-Balázs R. a 81. percben), Bogdán T. (Gyenis R. a 69. percben), Keöves A., Papp K., Városi G. (Slezák D. a 81. percben), Lajtai B. (Horváth S. a 77. percben), Bakos P. (Bartha M. a 77. percben), Kozma M., Horváth D. (Mózes K. a szünetben), Nagy P. Vezetőedző: Keszei Ferenc.

Gólszerzők: Benke B. a 11. percben, Balogh B. a 22. percben, Kobra Gy. a 27. percben, Péntek A. a 61. percben, Körmendy K. a 65. percben, Böjte P. a 67. percben, illetve Lajtai B. a 26. percben.

Fotós: Németh Levente

Balatoni Vasas SE–Kaposfüred SC 0–1 (0–0)

Siófok. V.: Hegyi A.

Balatoni Vasas SE: Privarics K. – Grill G., Mester G. (Ács P. a 80. percben), Török Zs. (Füleki Zs. a 86. percben), Szarka L., Sarkanti M., Kollár D. (Illés D. a 70. percben), Polgár B., Oyedeji E., Unger P. Vezetőedző: Vida András.

Kaposfüred SC: Czebei Á. – Dervalits S., Belovics D., Makai M. (Csiszár M. a szünetben), Kovács R., Sipos A., Szántó B., Házi Á., Tóth T. (Hornyák D. a 66. percben), Károli Gy., Balog A. (Sárközi K. a 72. percben). Vezetőedző: Pál Gábor.

Gólszerző: Belovics D. az 51. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatoni Vasas SE–Kaposfüred SC 5–1.

Tabi VSC–Kadarkút VSK 4–1 (1–0)

Tab. V.: Agócs Á.

Tabi VSC: Pápes M. – Kaveczki B., Ladiszlai K., Réder F. (Kecskés B. a 75. percben), Kiss G., Németh D., Kispál P. (Naász B. a 80. percben), Magas V., Vida A., Tábori T. (Kleiber Z. a 84. percben), Tábori B. (Rácz A. a 70. percben). Vezetőedző: Ladiszlai krisztián.

Kadarkút VSK: Gelencsér Á. – Simon R., Németh D. (Ferenczi M. a szünetben), Jakabfi M., Komáromi M., Orsós V., Pandur Á., Balogh Á. (Horváth R. a 80. percben), Horváth M. (Kovács K. a szünetben), Iván D., Kovács G. Vezetőedző: Pandur Ádám.

Gólszerzők: Tábori T.  a 13. percben, Tábori B. a 67. percben, Rácz A. a 76. percben, Kecskés B. a 87. percben, illetve Orsós V. a 69. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Tabi VSC–Kadarkút VSK 5–3.

Somogysárdi SE–Csurgói TK 3–0 (2–0)

Somogysárd. V.: Godina.

Somogysárdi SE: Képíró K. – Orbán R., Páger B., Baranyai D., Ato (Horváth R. a 75. percben), Palkovics T., Nagy A., Herzsenyák Á. (Orsós P. a 85. percben), Nagy Z., Kulcsár K., Fehérvári T. (Csertán Z. a szünetben). Vezetőedző: Weimann Gábor.

Csurgói TK: Hantos A. (Csatlós D. az 58. percben) – Papp B., Papp M., Beke B. (Hadi Sz. a 85. percben), Tóth Cs. (Antal D. a 75. percben), Holoda M., Boros T., Keszthelyi B., Tóth Sz., Gerlecz B., László Á. Vezetőedzők: Bódis Gábor, Bolla Szilárd.

Gólszerzők: Baranyai D. az 5. percben, Ato a 18. percben, Páger B. a 89. percben – büntetőből.

Az ifjúsági mérkőzésen: Somogysárdi SE–Csurgói TK 10–0.

Nagyatádi FC–Marcali VFC 6–0 (4–0)

Nagyatád. V.: Schell Zs.

Nagyatádi FC: Beke B. – Kollár D. (Bogdán L. a 75. percben), Jerkovic M. (Juhász Á. a 75. percben), Galamb D. (Juhász D. a szünetben), Horváth P., Nikolic V. (Csikós Á. az 58. percben), Fazekas Á., Koósz Á., Pákai G. (Vrban N. az 58,. percben), Dekanics M., Horváth F. (kovács K. a 75. percben). Vezetőedző: Papp Zoltán.

Marcali VFC: Horváth N. – Kollega K. (Somogyi V. az 55. percben), Czobor D., Mészáros D., Garai F. (Klotz Á. a 75. percben), Laki-Molnár O., Balogh L. (Szántó Zs. az 55. percben), Varga B., Bradics T. (Suchmann D. a szünetben), Kuckó M., Szabó D. Vezetőedző: Bőzsöny János.

Gólszerzők: Jerkovic M. 2 (a 4. percben, a 65. percben), Dekanics M. 2 (a 11. percben, a 28. percben – mindkettőt büntetőből),Nikolic V. a 18. percben, Juhász D. a 47. percben.

Kiállítva: Szabó D. a 27. percben.

Öreglaki Medosz SE–Juta SE 1–2 (0–1)

Öreglak. V.: Nagy J.

Öreglaki Medosz SE: Bene D. – Virágh D., Kollár M., Kollár M., Kovács K. (Valkó D. az 55. percben), Hilcz J. (Orsós G. a 86. percben), Valkó T., Kovács T., Izsó A., Virágh K., Virágh L., Virágh P. (Niklai D. a szünetben). Vezetőedző: Kovács Károly.

Juta SE: Vajda K. – Lukács B., Márton Cs., Sólyom G., Szalai N. (Tóth N. az 57. percben), Vadas Z., Kovács R. (Jovánczai Á. a 74. percben), Varga D., Mozsgai D., Epstein S., Trimmel P. (Sallai B. a 35. percben). Vezetőedző: Tóth Norbert.

Gólszerzők: Virágh L. az 53. percben, illetve Vadas Z. a 15. percben – büntetőből, Tóth N. a 68.percben.

Kiállítva: Izsó A. a 35. percben.

A Segesd SE–Toponár SE-mérkőzés elmaradt, a találkozót november huszonhatodikán 13.30 órától pótolják.

Így folytatják

A hétvégén a harmadik fordulóval folytatódik a Somogy megyei elsőosztályú labdarúgó-bajnokság, a mérkőzések egységesen 17.30 órakor kezdődnek.

Szombat: Toponár SE–Öreglaki Medosz SE, Marcali VFC–Somogysárdi SE, Csurgói TK–Tabi VSC, Kadarkút KSK–balatoni Vasas SE. Vasárnap: Kaposfüred SC–Balatonlellei SE, Balatonkeresztúr SK–Nagybajomi AC. A Juta SE–Nagyatádi FC-meccset szeptember 21-én 16 órától rendezik.

Mesterlövészek

Még a bajnokság elején vagyunk, de már így is több játékos is két gólt szerzett; a második fordulóban alaposan megdolgoztatták a kapusokat a támadók. 1. Belovics Dominik (Kaposfüred SC), Dekanics Márk (Nagyatádi FC), Iván Dániel (Kadarkút KSK), Jakabfi Martin (Kadarkút KSK), Jerkovic Marko (Nagyatádi FC), Kollega Krisztián (Marcali VFC), Laki-Molnár Olivér (Marcali VFC), Makai Milán (Kaposfüred SC), Orsós Viktor Márk (Kadarkút KSK) 2-2 gól.