2008.11.01. 17:19

NBI: két perc alatt fordított a Paks

A Paks kezde jobban a mérkőzést, mégis a Siófok vezetett a félidőben. A második játékrészben aztán a Paks könnyedén tudott fordítani.

SONLINE

3. perc: A siófokiak vezethették az első támadást, de az első passzok után a hazaiak szerezték meg a labdát, azóta ők is birtokolják többet.

5. perc: Ndjodo került jó helyzetbe, de talpalták a paksi 16-os bal sarkálnál, a legurított szabadrúgásból Hegedűs centikkel bombázott a kapu mellé.

10. perc: A Paks támadóbb szellemben kezdte a mérkőzést, legutóbb Hegedűsnek kellett mentenie utolsó emberként az egyedül kapura törő Tököli elől.

12. perc: Sipeki kilépője után Tökölinek passzolt, a csatár elgurította a labdát a kilépő Milinte mellett, de nem talált a kapuba.

13. perc: Tusori az előző támadásban szabálytalankodott, de az előnyszabály után most kapott sárga lapot.

14. perc: Böde megrúgta Magasföldit, a paksi játékos is sárgát kapott.

19. perc: Jobb oldalról érkező beadás után Tököli fejelt tisztán, Milinte bravúrral kiütött a labdát, ami Pandurhoz került, de az ő lövését ismét hárította a kapus. Az újra kipattanó labdából a harmadik próbálkozásánál Milinte ismét megfogta a labdát.

20. perc: Hanák kapott sárgát.

26. perc: A siófokiak most belegedtek bele a játék ritmusába, de még mindig a hazai csapat birtokolja többet a labdát.

27. perc: Bojtor szaladt egy átadás elé rosszul, Heffler könnyedén tört a védő mellet kapura, a védők behátráltak elé. A játékos 17 méteres, a jobb alsó sarokra tartó lövését Milinte hárította.

34. perc: 0-1!
Ndjodo harcolt ki a paksi 16-os jobb sarkánál. Szabadrúgásból Kanta laposan zúzta be a labdát a kapuba.

42. perc: Koós vesztett el egy labdát, amiből kisebb összecsúszás után szabadrúgás lett. Sipeki legurítása után Heffler bombázott 24 méterről. Milinte kiütötte a labdát, a siófokiak kapuját Tusori szabadította fel.

45. perc: Egy perc hosszabbítás után vége az első félidőnek. 0-1!

47. perc:
 Csehi helyett Báló érkezett a szünetben a hazai csapathoz. Böde nyolc méterről fejelt oldalhálóba egy beívelés után.

52. perc: Bojtor 16 méteres lövését mentették szögletre a védők.

55. perc: 1-1!
Hanák bal oldali beadására robbant be Kiss, a játékos hatról a lév alá pörgette a labdát.

56. perc: 2-1!
Hanák és Báló játszott össze szépen, a kényszerítő után Böde 16 méterről kilőtte a kapu bal alsó sarkát.

60. perc:  Koós helyére Ladóczky érkezett a játékba.

62. perc: Hegedűs faultolta Tökölit, a siófoki nem úszta meg sárga lap nélkül.

66. perc: Bojtort Fülöp váltotta a siófokiaknál. Heffler 25 méterről, szabadrúgásból csavart kapura, a jobb sarokba tartó labdát Milinte szögletre ütötte.

67. perc: Ladóczky ment el a bal oldalon, passzolhatott volna Ndjodonak és Fülöpnek is, de elügyetlenkedte a helyzetet.

74 perc: Mogyorósi helyett Basara érkezett a játékba.

75. perc: Sipeki került óriási ziccerbe egy balról visszagurított labda után. Elfektetett két siófoki védőt is, de 13 méteres lövése centikkel elkerülte a kaput.

78. perc: Félpercenként rohamoznak a paksiak, a kontrajáték igen veszélyes a vendégekre nézve,

82. perc: Magasföldi kapott sárga lapot.

85. perc: Kiss helyett Zovát állt játékba.

87. perc Sipeki helyett Búzás érkezett a hajrára.

88. perc: Horváth mindjárt le is rántotta a frissen érkezett játékost, sárga lapot kapott a megmozdulásért.

90. perc: Vége a mérkőzésnek, Paks - BFC Siófok 2-1 (0-1)

Paks, 1500 néző. V.: Bede (Kispál, Butkai)

Paksi FC:
Pokorni - Vári, Salamon, Pandur, Hanák - Heffler, Sipeki (Búzás)- Csehi T. (Báló), Kiss T. (Zovát), Böde - Tököli.
Vezetőedző: Gellei Imre.

BFC Siófok: Milinte - Mogyorósi (Basara), Hegedűs Gy, Tusori, Bojtor- Koós (Ladóczky), Nagy L., Horváth G., Kanta, Magasföldi - Ndjodo.
Klubmenedzser: Détári Lajos.

Sárga Lap: Tusori (13. perc); Böde (14. perc); Hanák (20. perc); Hegedűs Gy. (62. perc).; Magasföldi (82. perc).; Horváth G. (88. perc).
Gól: Kanta (34. perc); Kiss T. (55. perc); Böde (56. perc)