megyei labdarúgó-bajnokság

2017.10.09. 14:03

Hazai pályán futott zakóba a Balatonszárszó

Igencsak méretes zakóba futott bele a Balatonszárszó, ráadásul hazai pályán: a földváriak hét találatára egyetlen válasz sem érkezett.

Megyei II. osztályú bajnokság, Északi csoport

A 7. forduló eredményei

Balatonszárszó–Balatonföldvár 0–7 (0–5)

Balatonszárszó, 40 néző. V.: Pankász.

Balatonszárszó: Bíró Sz. – Nagy J., Fehér B., Pamuki A. (Mezriczky a 60. percben), Pamuki M., Lux B. (Németh Sz. az 55. percben), Szigecsán (Mocsán D. a 75. percben), Horváth G. Szappanos (Somogyi G. a 20. percben), Ujváry, Lux T. (Kovács Z. a 30. percben). Edző: Pamuki Zsolt.

Balatonföldvár: Szabó P. – Huszár T. (Madarász B. a 47. percben), Schmidt G. (Pető K. a 63. percben), Kovács R. (Papp Gy. a 63. percben), Porédos, Kadlicskó (Kurdi D. az 54. percben), Kurdi P., Rusvai Gy. (Farkas Z. a 77. percben), Nieselberger (Kurdi Á. a 63. percben), Rusvai L., Óvári. Játékosedző: Andorka Péter.

Gólszerzők: Nieselberger (a 7. percben), Kadlicskó (a 10. percben), Huszár T. 2 (a 25. percben és a 45. percben – 11-esből), Rusvai Gy. (a 28. percben), Kurdi D. (a 72. percben), Óvári (a 86. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonszárszó–Balatonföldvár 1–0.

Zamárdi–Balatonszabadi 1–2 (0–1)

Zamárdi. V.: Meggyesi.

Zamárdi: Galambos T. – Szentpéteri, Szabadi Cs., Hodola, Papp R., Kocsis Gy., Torjai, Nagy S. (Czeglédy D. a 44. percben), Halász T., Varga-Jancsó, Alimov (Fejes B. a 61. percben). Edző: Szilágyi Csaba.

Balatonszabadi: Németh A. – Jónás P., Keszler M., Krisztin, Virth (Balassa M. a 73. percben), Németh R. (Keszler Á. a 71. percben), Kiss Gy., Baricz (Fenyvesi M. az 56. percben), Horváth T. (Tarsoly a 49. percben), Megyeri (Várhelyi a 62. percben), Késmárki (Kocsis Z. a 67. percben). Játékosedző: Molnár Ferenc.

Gólszerzők: Szabadi Cs. (az 51. percben), illetve Késmárki (a 46. percben – 11-esből), Várhelyi (a 78. percben).

Kiállítva: Papp R. (Zamárdi) a 91. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Zamárdi–Balatonszabadi 0–3.

Öreglak–Buzsák 2–1 (2–1)

Öreglak. V.: Molnár-Csikós.

Öreglak: Bene D. – Nagy I., Balog Zs., Nagy M. (Tislér L. a 90. percben), Balogh B., Kovács T. (Rádics a 15. percben), Izsó A., Virágh K., Virágh P., Virágh L., Márton L. Játékosedző: Kovács Károly.

Buzsák: Kovács Gy. – Babina Zs. (Fazekas K. a 60. percben), Proity, Wohl (Takács Gy. a 63. percben, Szekér Sz. a 81. percben), Matucza B., Zakariás T. (István P. a 61. percben), Zakariás Z., Balatincz, Kiss D., Molnár A. (Matucza Á. a 76. percben), Csonka Cs. Játékosedző: Fazekas Krisztián.

Gólszerzők: Virágh K. (a 17. percben), Balog Zs. (a 29. percben), illetve Matucza B. (a 20. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Öreglak–Buzsák 2–4.

Somogyjád–Balatonszemes 2–1 (0–0)

Somogyjád, 100 néző. V.: Hortobágyi R.

Somogyjád: Tompa L. – Nagy V., Dobos B. (Kolosi a szünetben), Pápai D., Fésűs Á., Nagy K. (Mátrai L. a 83. percben), Orgyán (Cser D. a szünetben), Román P., Bosnyák, Sovák, Franzi. Edző: Fehér László.

Balatonszemes: Kántor J. – Szabó L., Kántás, Kelemen B. (Andrasics a 77. percben), Böröczky, Sevter, Szekér Z., Perger, Réti, Ódor, Majoros. Edző: Sóstai Csaba.

Gólszerzők: Franzi (az 57. percben), Nagy K. (a 68. percben), illetve Szekér Z. (a 75. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Somogyjád–Balatonszemes 2–2.

Somogyvár–Lengyeltóti 2–1 (1–1)

Somogyvár. V.: Czár.

Somogyvár: Boti – Gyenis R., Piukovics, Horváth R., Kackstadter (Fekete G. a 84. percben), Horváth F. (Kesztyűs a 81. percben), Zsámbók I. (Móring M. a 77. percben), Torma, Kaczur, Márkus D. (Bartek a 67. percben), Gelencsér M. Játékosedző: Gyenis Sándor.

Lengyeltóti: Szenyéri – Madarász Sz., Sipos T., Kis-Gál, Tombor, Sipos B., Schmida, Szekeres G., Zrínyi M., Tompa I., Izsák P. Játékosedző: Zrínyi Miklós.

Gólszerzők: Kaczur 2 (a 27. percben és a 76. percben), illetve Schmida (a 8. percben).

Kiállítva: Tombor (Lengyeltóti) az 56. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Somogyvár–Lengyeltóti 1–4.

Balatonberény–Kéthely 1–1 (1–1)

Balatonberény, 80 néző. V.: Schell.

Balatonberény: Rezes – Ilia, Vörös B., Wolf, Mátyás B., Gazda G. (Nyári T. a 75. percben), Karancz (Mezőfi az 55. percben), Horváth D., Bellán L., Kiss P., Bellán T. (Dávid P. a 73. percben). Játékosedző: Nyári Tibor.

Kéthely: Zsámbok Zs. – Berkes Cs. (Bódis M. a szünetben), Hajdu I., Cseke (Misák a 83. percben), Kórosi (Nyárádi a 89. percben), Hosszú B., Török R., Kolozs, Török Á. (Buzsáki az 59. percben), Keresztes Á., Bakonyi. Játékosedző: ifjabb Nikula András Csaba.

Gólszerzők: Bellán L. (a 40. percben), illetve Berkes Cs. (a 34. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonberény–Kéthely 0–5.

Déli csoport

A 8. forduló eredményei

Barcs–Csököly 5–0 (2–0)

Barcs. V.: Keszericze.

Barcs: Tuba – Csankó (Papdi a 66. percben), Szabó G., Csajbók, Baán, Kelemen R. (Szantner a 63. percben), Horváth Sz. (Jakab J. a szünetben), Orsós I. (Czifrák a 70. percben), Pandur, Sóvári (Balogh A. a szünetben), Banicz B. (Tollár a 68. percben). Edző: Kelemen Géza.

Csököly: Sznopek L. – Szkulszki, Bognár J., Erdei F., Paizs, Porga, Téglás, Kékesi, Sznopek B., Bartal, Pór Z. (Viola A. a 82. percben). Játékosedző: Szován János.

Gólszerzők: Horváth Sz. (a 7. percben), Kelemen R. (a 12. percben), Banicz B. (az 54. percben), Balogh A. (a 73. percben), Pandur (a 83. percben).

Kiállítva: Bognár J. (Csököly) a 73. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Barcs–Csököly 14–0.

Tarany–Hetes 0–2 (0–1)

Tarany. V.: Pájer L.

Tarany: Budai – Milánkovics (Péter R. a szünetben), Király Z., Kovács G., Benkő Á., Horváth T. (Dékány I. a 68. percben), Beke A., Cziráki, Brezovszky (Szigeti Sz. a 72. percben), Cser V., Göde. Edző: Bérdi József.

Hetes: Horváth T. – Heizer, Papp B., Kiss J., Horváth Z. (Nógely P. a szünetben), Decsi R., Galabár (Landek a 69. percben), Lóki P. (Szabó D. a 78. percben), Prucsi, Zalivadnij, Papp M. (Vadas B. az 57. percben). Játékosedző: Nógely Péter.

Gólszerzők: Lóki P. (a 23. percben), Kiss J. (a 61. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Tarany–Hetes 2–4.

Kaposmérő–Böhönye 0–4 (0–3)

Kaposmérő. V.: Tóth B.

Kaposmérő: Horváth Milán Richárd – Hunyadi T., Ferencz M., Pintér J., Prukner Zs., Hunyadi M., Csicskó, Pfaff, Orosz G., Vadas A., Horváth Milán. Edző: Hanusz János.

Böhönye: Hajdú L. (Vörös P. a szünetben) – Banicz R., Sipos A., Banicz K., Garai F., Csizmadia T. (Právics a 36. percben), Tóth T., Jancsik (Márton R. a szünetben), Horváth D., Garai B., Bódis G. Játékosedző: Drávecz Ferenc.

Gólszerzők: Csizmadia T. 2 (a 2. percben és a 34. percben), Tóth T. (a 11. percben), Csicskó (a 63. percben – öngól).

Az ifjúsági mérkőzésen: Kaposmérő–Böhönye 0–6.

Juta–Kaposfüred 4–0 (1–0)

Juta, 80 néző. V.: Németh D.

Juta: Vajda K. – Balogh Á., Tóth M., Vadas Z. (Tóth T. a 77. percben), Balogh F. (Tóth N. a 77. percben), Lassu, Kocsis P. (Szira M. a 74. percben), Lévai Sz. (Meksz a 68. percben), Decsi Z., Kaponya, Horváth M. Játékosedző: Tóth Norbert.

Kaposfüred: Vörös D. – Wágner G. (Buni a 61. percben), Belovics, Tóth K., Árbogászt, Makai, Nikolausz, Bunovácz (Bogdán K. a 61. percben), Teruzzi, Jankó D., Tábori G. Edző: Pál Gábor.

Gólszerzők: Vadas Z. (a 37. percben), Lévai Sz. (az 55. percben), Meksz 2 (a 81. percben és a 89. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Juta–Kaposfüred 4–1.

Csokonyavisonta–Mezőcsokonya 4–2 (1–1)

Csokonyavisonta. V.: Kertész Z.

Csokonyavisonta: Hornai – Csortos, Józsa B., Kövesdi (Balogh R. a 83. percben), Horváth Zs., Kalányos S., Patak Zs., Vaczkó, Röszler, Horváth Máté I., Horváth Máté II. Edző: Tóth Ernő.

Mezőcsokonya: Poór T. (Káplár a 75. percben) – Bázel, Cser G., Kiss M., Kuti I., Bathó, Balogh N., Rákosa, Kovács Z. (Pati a 76. percben), Navratil G. (Szira-Achilles L. a 12. percben), Madeira-Lopes. Edző: Nagy Attila István.

Gólszerzők: Kövesdi (a 42. percben), Patak Zs. 3 (a 62. percben, a 64. percben és a 80. percben), illetve Cser G. (a 12. percben), Bázel (a 78. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Csokonyavisonta–Mezőcsokonya 0–5.

Kaposfő–Kiskorpád 2–3 (1–0)

Kaposfő. V.: Cservölgyi Sz.

Kaposfő: Fitos – Volner (Fejes B. a 66. percben), Szilvai, Kistankó (Pintér G. a 72. percben), Tilk, Mátés, Takács P. (Orsós K. a 90. percben), Weimann Á. (Kardos L. a 83. percben), Ivusza P., Ölbei M., Kunvári. Edző: Sturm Gyula.

Kiskorpád: Imre K. (Nezdei a szünetben) – Komáromi M., Blinczki Á., Dávid Z., Ceglédi Cs., Orsós R., Nagy K., Szerencsés B. (Dózsa R. a 61. percben), Hortobágyi B., Blinczki D., Herbel T. (Komáromi Zs. a 70. percben). Edző: Récsei János.

Gólszerzők: Ivusza P. ( 22. percben), Mátés (a 82. percben), illetve Ceglédi Cs. (a 70. percben – 11-esből), Komáromi Zs. (a 78. percben), Orsós R. (a 80. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Kaposfő–Kiskorpád 0–10.

A Somogyudvarhely csapata szabadnapos volt.

Megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság

Északi csoport

A 8. forduló eredményei: Bodrog–Mernye 4–2 (az ifjúsági mérkőzésen: 3–3); Osztopán–Kisbárapáti 2–1 (az ifjúsági mérkőzésen: 0–4); Szőlősgyörök–Törökkoppány 0–3 (az ifjúsági mérkőzésen: 0–14). A Somogyszil csapata szabadnapos volt.

A 7. forduló eredményei: Lábod–Gyékényes 4–3 (az ifjúsági mérkőzésen: 4–5); Inke–Homokszentgyörgy 3–4 (az ifjúsági mérkőzésen: 5–5); Szabás–Berzence 0–2 (az ifjúsági mérkőzésen: 4–1).

Megyei IV. osztályú labdarúgó-bajnokság

Kapos csoport: Kaposfüred II./Somodor–Andocs 3–1; Orci–Taszár 11–1; Somogybabod–Zimány 3–1; Kazsok–Szentgáloskér 3–2. A Gamás csapata szabadnapos volt.

Balaton csoport: Ádánd–Kapoly 1–2; Balatonendréd–Látrány 10–1; Bálványos–Balatonszentgyörgy 3–2; Nagyberény–Balatonszárszó II./Kötcse 1–3; Balatoni Vasas II./Ságvár–Nágocs 0–6. A Balatonújlak csapata szabadnapos volt.

Rinya csoport: Somogyszob–Somogyjád II./Alsóbogát 5–0; Kutas–Görgeteg 5–2; Kaposszerdahely–Bárdudvarnok 1–2; Tapsony–Mike 0–2. A Mezőcsokonya II.–Kaposújlak mérkőzést október 28-ára (szombat) halasztották.