Kézilabda u17

2024.01.22. 15:19

Csepel sem tudta elvenni a az bogláriak listavezetői pozícióját

Siti Beáta egylete gólzáporos összecsapáson aratott fölényes diadalt, s továbbra is listavezető.

Sonline.hu

Leány U17, I. osztály – Nyugati csoport, 13. forduló

NEKA–Csepel DSE 41–23 (14–11)

Balatonboglár, NEKA Csarnok, 100 néző. V.: Jáger T., Poller Z.

NEKA: Krasznay D., Paluska P., Gyarmati L. (kapusok) ؘ– Tolnai F. 3, Seres L., Molnár R. 5 (1), Boros K. 2 (1), Jobbágy N. 2, Pónya R. 4, Nényei L. 3, Kiss M. 6, Nagy-Hajdu F. 2, Nyárai V. 2, Kozma L. 4, Jelena F. 5, Grápa Zs. 3. Vezetőedző: Siti Beáta.

Csepel DSE: Szabó E. – Balogh Cs. 1, Csillag E., Tóth Cs., Hagara B. 1, Krisztián L., Lukács K., Kovács B., Nikodém A. 4, Szőts E. 1, Mészáros Anna. 11 (5), Tisóczki T. 5. Vezetőedző: Meggyes Rita.

Hétméteresek: 3/2, illetve 6/5. Kiállítások: 8 perc, illetve 4 perc.

Az eredmény alakulása. 5. perc: 3–2, 9. perc: 4–5, 14. perc: 7–6, 19. perc: 11–8, 24. perc: 14–9, 29. perc: 14–11, 34. perc: 17–12, 39. perc: 22–13, 44. perc: 27–14, 49. perc: 31–17, 55. perc: 34–20.

MESTERMÉRLEG

Siti Beáta:

Az első félidőben még nem sikerült azon a sebbességen kézilabdázni, mint amit szerettem volna. A második játékrészben a 6–0-ás védekezésünk és a nyitott védelem is rendben volt, a fejünk és a lábunk is "üzemkész" állapotba került, több laddaszerzéssel fel tudtunk gyorsulni.

Tolnai Fanni:

Az első félidőt kicsit álmosan kezdtük, fej, fej mellett haladtunk az ellenféllel. A második játékrészben azonban magunkra találtunk. Gyors támadásokkal folyamatosan növeltük az előnyünket . Gratulálok a csapatnak!

Kozma Laura:

A meccs első felében nem koncentráltunk eléggé, sokat hibáztunk, de a félidőben sikerült összeszedni magunkat. Gyors játékunknak köszönhetően a meccs végére sikerült nagy előnyt kialakítani. Bravó csajok!