Youth Football Festival 2007. Hungary

A Youth Football Festival eredményei és képei. The photos and the results of the Youth Football Festival 2007. Hungary.

SONLINE

Csütörtöki eredmények:

U9
CS FC Electrica Timisora (ROM)–DAC 1904 Dunajska Streda (SK) 1–5
U9 FK Tukumus 2000 (LAT)–Legenda FC (UKR) 4–1
U9 DAC 1904 Dunajska Streda (SK)–Legenda FC (UKR) 6–0
U9 FC Brasov (ROM)–Kaposvári Rákóczi FC 1–0
U9 VfB Bodenheim (GER)–FC Brasov (ROM) 2–3

U10 CSS Alexandria (ROM)–FC Brassov (ROM) 4–1
U10 Legenda FC (UKR)–Bukovina Chernice (UKR) 5–1
U10 Backa Subotica (SRB)–DAC 1904 Dunajska Streda (SK) 1–4
U10 SKA Rostov on Don (RUS)–Kaposvári Rákóczi FC 6–1
U10 LPS „Banatul” Timisoara (ROM)–SKA Rostov on Don (RUS) 3–2

U11 Kharkov Football School Ukraine (UKR)–CS Ineu (ROM) 3–2
U11 FC Brasov (ROM)–Legenda FC (UKR) 2–0
U11 Kaposvári Rákóczi FC–Toponár 4–1
U11 CS „Dinicu Golescu” Cámpulung M. (ROM)–Bakovina Chernice (UKR) 0–5
U11 MTSV Strand 08 (GER)–SKA Rostov on Don (RUS) 0–5
U11 CS FC Electrica Timisora (ROM)–Dombóvár 3–0
U11 CS „Dinicu Golescu” Cámpulung M. (ROM)–Dombóvár 3–0
U11 SKA Rostov on Don (RUS)–DAC 1904 Dunajska Streda (SK) 3–1

U12 Kaposvölgye VSC Nagyberki–Dombóvár 3–0
U12 Ilebieber Fussballschule (GER)–Kaposvári Rákóczi FC 3–1
U12 FK Tukumus 2000 (LAT)–Nagyatád 5–0
U12 Nádudvar–DAC 1904 Dunajska Streda (SK) 4–4
U12 AS Omega Tarneveni (ROM)–Nagybajom 5–1
U12 Puoca FC (SRB)–Legenda FC (UKR) 2–1

U13 Walton Wanderers (ENG)–Toponár 13–0
U13 CS „Dinicu Golescu” Cámpulung M. (ROM)–Ulriksdals SK (SWE) 2–0 
U13 Járási Válogatott-Dunajska Streda (SK)–Kaposvári Rákóczi FC 0–1
U13 TSG Balingen (GER)–Toponár 9–1

U14 CSS Alexandria (ROM)–Kaposvölgye VSC Nagyberki 7–0 
U14 AS Omega Tarneveni (ROM)–Kaposvári Rákóczi FC (HUN) 2–10
U14 Hardwick Harriers FC (ENG)–Kaposvölgye VSC Nagyberki 2–1
U14 Járási Válogatott-Dunajska Streda (SK)–Kaposvári Rákóczi FC 0–1

U15 Kaposvári Rákóczi FC–Mézga Focisuli Kaposvár 6–0
U15 LPS „Banatul” Timisoara (ROM)–SC Fotbal Club Petrolul (ROM) 2–1
U15 SC Markdorf (GER)–Taszár 1–2

U16 Rivervalley Rangers (IRE)–JSG Untermosel (GER) 2–0
U16 FCO Neugersdorf (GER)–DAC 1904 Dunajska Streda (SK) 0–4
U16 Flint (NOR)–Kaposvölgye VSC Nagyberki 16–0
U16 Kaposvári Rákóczi FC–Ground 1986 FC 7–0

U17 Nummelan Palloseura/Girls 90-91 (FIN)–Szegedi AK Amazonok 2–1
U17 Njs-Rox (FIN)–ZFK Kalemegdan (SRB) 0–1
U17 Somogyjád Szabadidő SE-PMFC–ZFK Kalemegdan (SRB) 0–1
U17 Pécsi VSK–Szegedi AK Amazonok 4–2

U18 Toponár–Pequenenos do Jockey (BRA) 0–4
U18 Moorgreen Colts FC (ENG)–SV 1920 Mupperg (GER) 1–11
U18 SPVGG 05 Oberrad (GER)–Kirkham and Wesham Youth FC (ENG) 4–0
U18 FCO Neugersdorf (GER)–CS „Dinicu Golescu” Cámpulung M. (ROM) 1–0

U19 Kaposvári Rákóczi FC–Toponár 4–1
U19 Nagybajom–Széchenyi Keresk. Vendéglátó SZKI 3–0
U19 Kaposvölgye VSC Nagyberki–Somogyi Betyárok 1–2
U19 Kadarkút-Somogyi Mozaik–Somogyvár KÖSE 1–1 tizenegyesekkel 4–3

Ezek is érdekelhetik