labdarúgás

2021.05.18. 08:26

Csak döntetlent játszott az éllovas Mezőcsokonya Kiskorpádon

Mezőfi József Márk hat találatának is köszönhetően 7–1-re nyert Karádon a Balatonberény a Somogy megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában.

Fotó: NemA

A 26. forduló eredményei

Fonyód–Balatonföldvár 1–3 (0–2)

Fonyód. V.: Tiger.

Fonyód: Krezinger Á. – Geiszt T., Rácz M., Bogdán K., Bérczi D., Jóna Z. (Baranyai D. a szünetben), Vándor A., Tompa I., Valkó T., Németh P., Valkó D. Vezetőedző: Baranyai Dávid.

Balatonföldvár: Szabó P. – Rusvai L., Nagy J. (Kurdi Á. a 67. p.), Schmidt G., Kurdi D., Lakos J., Bocsev B., Kadlicskó G. (Kovács F. a 84. p.), Kurdi P., Nieselberger Á., Óvári A. Vezetőedző: Farkas Zoltán.

Gólszerzők: Valkó T. a 67. p., illetve Óvári A. a 11. p., Rusvai L. a 34. p., Bocsev B. a 49. p.

Az ifjúsági mérkőzésen: Fonyód–Balatonföldvár 1–5.

Balatonszabadi–Kaposmérő 4–2 (2–1)

Balatonszabadi. V.: Meggyesi.

Balatonszabadi: Jónás P. – Fenyvesi M., Csapó B., Fenyvesi T., Keszler Á. (Papp L. a 63. percben), Horváth T., Bárány Á. (Baricz A. az 55. percben), Kiss E., Horváth M., Németh R. (Justyák J. a 82. percben), Késmárki T. Vezetőedző: Horváth Tamás.

Kaposmérő: Hegedüs I. – Papp B., Fajtai R., Dobos B., Bartos J., Niklai Á., Vajandt K., Halász R. (Szücs B. a 90. percben), Horváth K., Franzi R., Nagy K. Vezetőedző: Novák László.

Gólszerzők: Késmárki T. 3 (a 10. a 86. és a 90. p. – az utolsót büntetőből), Keszler Á. a 41. p., illetve Dobos B. a 3. p., Nagy K. a 88. p.

Kiállítva: Hegedüs I. a 90. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonszabadi–Kaposmérő 0–2.

Balatonszemes–Kaposfő 8–1 (3–1)

Balatonszemes. V.: István.

Balatonszemes: Dobai T. (Kántor J. a 84. percben) – Sövény G., Gyánó G. (Lőrincz J. a szünetben), Galgóczi K. (Varga Á. a 62. p.), Böröczky B. (Farkas Gy. a 80. p.), Bíró B., Horváth B. (Magyari N. az 57. p.), Szekér Z., Herczeg M., Réti A., Grübl Z. Vezetőedző: Horváth Bence.

Kaposfő: Sulcz R. – Gyenesei Z., Ivusza P., Árbogást A., Vajda T., Herbel P., Ölbei M., Tábori G., Szaka Zs. (Ács A. az 52. p.), Springmann F. (Ghosh Luis D. a 64. p.), Pencz V. Vezetőedző: Szilvai Tamás.

Gólszerzők: Szekér Z. 2 (az 1. p. – büntetőből, a 82. p.), Galgóczi K. 2 (a 12. p., az 56. p.), Böröczky B. 2 (a 25. p., az 50. p.), Horváth B. a 47. p., Magyari N. a 79. p., illetve Ivusza P. a 28. p. – büntetőből.

Az ifjúsági mérkőzés elmaradt.

Karád–Balatonberény

1–7 (0–2)

Karád. V.: Schell.

Karád: Gróf N. – Horváth A., Szűcs J., Balása M. (Szente A. a 79. p.), Madarász B., Somogyi Z., László J., Komáromi B., Fábri Á. (Strángli P. a 38. p.), Vajandt Gy., Bór N. (Hadaró R. a 65. p.) Vezetőedző: Torma Zsolt.

Balatonberény: Konkoly A. – Szép M., Tóth J. (Nagy B. a szünetben), Nyári T., Mezőfi J., Karancz K., Pernecz A. (Sárközi Zs. a 69. p.), Kiss P. (Tóth Cs. a 79. p.), Gazda G., Wolf B., Fenusz T. Vezetőedző: Elek István.

Gólszerzők: Szücs J. a 69. p. – büntetőből, illetve Mezőfi J. 6 (a 3. p., a 17. p., az 54. p., a 65. p., a 74. p., a 84. p.), Nagy B. a 88. p.

Az ifjúsági mérkőzésen: Karád–Balatonberény 0–11.

Somogyvár–Zamárdi

2–4 (1–1)

Somogyvár. V.: Mátyás.

Somogyvár: Jurkovics I. – Piukovics M., Lak L., Piukovics R., Kovács R., Károlyi N., Kesztyűs L., Szita G., Gyurákovics Zs. (Berkes R. a 72. p.), Gelencsér M., Móring M. Vezetőedző: Miletics Péter.

Zamárdi: Tóth P. – Tóth L. (Torjai M. a szünetben), Olasz B., Hodola T., Diószegi Z. (Nagy M. az 57. p.), Horváth G., Szentmártoni L., Hubert N. (Böjthe G. a 69. p.), Papp R., Nagy T. (Kiss Á. a 80. p.), Bauer A. Vezetőedző: Kiss Ákos.

Gólszerzők: Kovács R. 2 (a 13. p., a 87. p.), illetve Szentmártoni L. a 24. p., Horváth G. 2 (a 46. p., a 72. p.), Hodola T. a 70. p.

Az ifjúsági mérkőzésen: Somogyvár–Zamárdi 3–2.

Kiskorpád–Mezőcsokonya

0–0

Kiskorpád. V.: Erdelecz.

Kiskorpád: Liska J. – Blinczki Á. (Szerencsés B. a 27. p.), Kovács B., Horváth M., Nagy K., Hortogábyi B., Blinczki D. (Pápai D. az 57. p.), Horváth M. (Farkas T. a 88. p.), Sznopek B., Nagy I., Dózsa R. Vezetőedző: Bogdán Gábor.

Mezőcsokonya: Iványi B. – Huszár Cs., Papp M. (Bathó I. a szünetben), Balogh R. (Kéri L. a 88. p.), Mátés B., Vendriczki B., Rákosa J. (Fazekas A. a 76. p.), Balogh L., Szabó A., Szabó D. (Böszörményi R. a 10. p.), Ceglédi Cs. (Stekler J. a 69. p.) Vezetőedző: Mátés Balázs.

Az ifjúsági mérkőzésen: Kiskorpád–Mezőcsokonya 1–4.

Lengyeltóti–Öreglak

0–4 (0–1)

Lengyeltóti. V.: Nagy J.

Lengyeltóti: Izsák A. – Drubi G., Virág L. (Bándi A. a 21. p.), Sipos T., Szenyéri R. (Novák M. a 67. p.), Ujváry E., Pamuki M., Georgi R., Szekeres G., Rack R., Lengyeltóti T. Vezetőedző: Sipos Zoltán.

Öreglak: Bene D. – Virágh D., Virágh Krisztián László (Virágh Krisztián az 50. p.), Balogh Zs., Hilcz J., Varga E. (Fazekas K. a szünetben), Kovács K. (Virágh P. az 56. p.), Kovács T., Izsó A., Virágh L., Pintér J. Vezetőedző: ifjabb Kovács Károly.

Gólszerzők: Varga E. 36. p., Virágh Krisztián az 53. p., Hilcz J. az 58. p., Virágh L. a 71. p.

ifi: Lengyeltóti–Öreglak 2–4.

Böhönye–Berzence 3–1 (1–0)

Böhönye. V.: Cservölgyi.

Böhönye: Szabó Cs. – Banicz R., Banicz K., Sipos A., Prokli G., garai F., Csizmadia T. (Pór Z. a 83. p.), Komáromi M. (Bódis G. a 81. p.), Hajdu I., Márton R. (Garai B. az 58. p.), Kocsis Z. (Mózes G. a 70. p.) Vezetőedző: Szován János.

Berzence: Lakner M. – Sass D., Horváth I., Huber L., Czene B., Szijártó P., Bozó J., Tóth P., Orsós L., Erdei Cs., Tóth R. Vezetőedző: Maronics Péter.

Gólszerzők: Csizmadia T. 44. p., 80. p., Sipos A. 68. p. – büntetőből, ill. Sass D. az 55. p.

Kiállítva: Erdei Cs. a 62. p., Tóth R. a 67. p.

Ifi: Böhönye–Berzence 21–1.

Mesterlövészek

A góllövőlista élcsoportja: 1. Késmárki Tamás (Balatonszabadi) és Mezőfi József Márk (Balatonberény) 23-23 gól, 3. Szekér Zoltán Ákos (Balatonszemes) 20 gól, 4. Balása Márk (Karád), Rack Róbert (Lengyeltóti) és Vendriczki Balázs (Mezőcsokonya) 18-18 gól, 7. Bartos József (Kaposmérő) és Virágh Krisztián (Öreglak) 16-16 gól, 9. Galgóczi Károly (Balatonszemes) és Szira Márton (Kaposmérő) 15-15 gól.

Így folytatják

A hétvégén (szombaton és vasárnap) a 27. fordulóval folytatódik a Somogy megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság, a mérkőzések 17 órakor kezdődnek.

Szombat: Kaposmérő–Karád, Mezőcsokonya–Lengyeltóti, Zamárdi–Kiskorpád, Balatonföldvár–Somogyvár.

Vasárnap: Berzence–Kaposfő, Balatonberény–Balatonszemes, Öreglak–Balatonszabadi, Böhönye–Fonyód.