LABDARÚGÁS

2021.09.06. 08:38

Három kiállítás, négy gól és döntetlen a rangadón

Megszerezte első győzelmét a Marcali a Somogy megyei elsőosztályú labdarúgó-bajnokságban, Bőzsöny János csapata a Somogysárdot verte meg a harmadik fordulóban.

Pontosztozkodással ért véget a harmadik forduló legjobban várt rang­adója, melyen a Balatonlellét fogadta a Kadarkút. A vendégek már a 13. percben vezetéshez jutottak, Balogh Ádám talált saját kapujába, majd még az első félidőben Zrínyi Miklós duplázta meg a tóparti együttes vezetését.

A fordulás után aztán magára talált a házigazda és a középkezdés után két perccel Vodicska Bence révén szépített is, majd a 71. percben Kovács Krisztián gólja már az egyenlítést jelentette. A folytatásban aztán már érintetlenek maradtak a kapuk, így mindkét fél kapott egy-egy egységet.

A hazaiaktól Vodicska Bencét és Pandur Ádámot, míg a vendégektől Körmendy Kevin Tamást állította ki a játékvezető.

A 3. forduló eredményei

Balatoni Vasas–Tab 3–0 (3–0)

Siófok. V.: Knézics.

Balatoni Vasas SE: Bagi B. – Unger P., Polgár B., Ábrahám B., Sarkanti M. (Molnár L. a 72. percben), Kovács N., Török D., Oyedeji E., Szalai K., Lakatos B., Kálazi T. Vezetőedző: Vida András.

Tabi VSC: Horváth J. – Kaveczki B., Pretz G., Ladiszlai K., Kispál P., Magas V. (Naász B. a 70. percben), Tábori B., Tábori T. (Réder F. a szünetben), Kecskés B., Kiss G., Vida A. (Kleiber Z. a szünetben). Vezetőedző: Ladiszlai Krisztián.

Gólszerzők: Szalai K. a 16. percben, Kálazi T. a 18. percben, Sarkanti M. a 37. percben.

Kiállítva: Kálazi T. a 74. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatoni Vasas–Tab 6–0.

Marcali–Somogysárd 3–0 (0–0)

Marcali. V.: Cservölgyi.

Marcali VFC: Parragi O. – Suchmann D., Laki-Molnár O., Bíró B., Varga B., Bradics T. (Klotz Á. a 74. percben), Szabó D., Balogh B., Balogh L. (Fátrai B. a 90. percben), Somogyi V., Szántó Zs. Vezetőedző: Bőzsöny János.

Somogysárd SE: Horváth N. – Páger B., Baranyai D., Kulcsár K., Kuti R., Kuti K., Nagy A., Ato, Zalivadnij P. (Török B. a 60. percben), Herzsenyák Á., Orbán R. (Marits I. a 70. percben). Vezetőedző: Weimann Gábor.

Gólszerzők: Balogh L. a 62. percben, Bradics T. a 64. percben, Szántó Zs. a 82. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Marcali–Somogysárd 1–6.

Segesd–Csurgó 0–0

Segesd. V.: Babos.

Segesd SE: Imrei R. – Horváth A., Horváth M., Lakosa M. (Ruppert B. a 69. percben), Gerlecz B., Juhász Dezső, Patak B., Csatlós D. (Juhász Dávid a 67. percben), László B., Kiss J., Antal D. Vezetőedző: Bérdi József.

Csurgói TK: László Á. – Hantos A. (Tóth Sz. a 81. percben), Papp B., Papp M., Takács D., Holoda M. (Bozó P. a 86. percben), Boros T. (Tóth D. a 70. percben), Keszthelyi B., Fenyvesi Sz., Szabó Á., Pati M. (Bódis G. az 55. percben). Vezetőedző: Domnján László.

Az ifjúsági mérkőzésen: Segesd–Csurgó 2–8.

Kadarkút–Balatonlelle 2–2 (0–2)

Kadarkút. V.: Agócs.

Kadarkút VSK: Strublics J. – Iván D., Iványi B. (Ámon B. a szünetben), Németh D., Kovács G., Kovács K., Ferenczi M., Pandur Á., Balogh Á. (Jakabfi M. a 61. percben), Vodicska B., Orsós V. Vezetőedző: Pandur Ádám.

Balatonlelle SE: Posza Zs. – Kelemen K., Laczkó D., Hegedűs Gy., Hrabovszki Z., Körmendy K., Böjte P. (Fila G. a 72. percben), Kovács K., Zrínyi M. (Beke A. a 88. percben), Benke B. (Pap M. a 86. percben), Szi P. (Kovács D. a 64. percben). Vezetőedző: Horváth Károly.

Gólszerzők: Vodicska B. a 47. percben, Kovács K. a 71. percben, illetve Balogh Á. a 13. percben (Öngól), Zrínyi M. a 38. percben.

Kiállítva: Vodicska B. a 71. percben, Pandur Á. a 83. percben, illetve Körmendy K. az 51. percben.

Nagyatádi FC–Juta 2–0 (1–0)

Nagyatád. V.: Balikó.

Nagyatádi FC: Beke B. – Dekanics M., Horváth F., Kis P., Horváth P., Jerkovic M. (Vrban N. a 79. percben), Kollár D., Rituper R. (Galamb D. a szünetben), Mózsi M. (Kovács K. a szünetben), Nikolic V. (Csikós Á. a 68. percben), Pákai G. (Koósz Á. a 68. percben). Vezetőedző: Papp Zoltán.

Juta SE: Vajda K. – Vadas A. (Keresztes N. a 33. percben), Sólyom G., Jovánczai I., Lukács B. (László T. a 85. percben), Tóth N. (Mozsgai G. a 68. percben), Szalai N., Márton Cs., Keresztes F., Vadas Z., Kovács R. Vezetőedző: Tóth Norbert.

Gólszerzők: Nikolic V. 2 (a 15. percben és a 61. percben).

Toponár–Balatonkeresztúr 1–1 (1–1)

Toponár V.: Takács M.

Toponár: Sztropkó J. – Juhász D., Pető T., Albrecht B., Németh N. (Fisli B. a 73. p.), Ivusza G., Decsi R., Szegi Á., Kovács P., Ivusza T., Gelencsér G. Vezetőedző: Ivusza Gábor.

Balatonkeresztúr: Oswald D. – Keöves A. (Gyenis a 62. percben), Bartha M., Bakos P. (Páli N. a 79. percben), Horváth M., Gelencsér A., Papp K., Nagy Sz., Kozma M., Horváth D., Mészáros D. Vezetőedző: Páli Norbert.

Gólszerzők: Ivusza G. a 28. percben, illetve Papp Kristóf a 13. percben. Az ifjúsági mérkőzésen: Toponár–Balatonkeresztúr 2–2.

Mesterlövészek

Bár Horváth Milán és Kuti Richárd sem talált be, mégis maradtak a góllövőlista élén.

A góllövőlista élcsoportja: 1. Horváth Milán (Balatonkeresztúr) 4 gól, 2. Kuti Richárd (Somogysárd) 3 gól, 3. Benke Bálint (Balatonlelle), Iván Dániel (Kadarkút), Kecskés Balázs (Tab), Keresztes Ferenc (Juta), Kuti Krisztián (Somogysárd), Mészáros Dávid (Balatonkeresztúr), Nikolic Vukan (Nagyatád) 2-2 gól.

Így folytatják

A hétvégén a negyedik fordulóval folytatódik a Somogy megyei elsőosztályú labdarúgó-bajnokság, a mérkőzések egységesen 16.30 órakor kezdődnek. Az ifjúsági csapatokat 14.30 órakor szólítják majd pályára.

Szombat: Balatonlelle–Segesd, Csurgó–Marcali.

Vasárnap: Juta–Kadarkút, Somogysárd–Toponár, Balatonkeresztúr–Balatoni Vasas, Tab–Nagybajom.