Röplabda

2024.03.04. 17:21

Mind a két meccsén kikapott a Varga-csapat Kecskeméten

A középszakasz ötödik és hatodik körét rendezték a mini (U13-as) utánpótlás fiú röplabda-bajnokságban.

Kecskeméten szólították pályára a Varga Péter dirigálta Fino Kaposvár I. osztályú mini (U13-as) „A” együttest. Az első mérkőzésükön négyjátszmás meccsen 70 perc alatt alulmaradtak a Szegedi RSE egyletétől, mindjárt utána pedig a házigazda Kecskeméti Sportiskola Röplabda Akadémia „B” csapatától kaptak ki egyetlen perc híján egy óra alatt sima 3–0 arányban.

Eredmények: Szegedi RSE–Fino Kaposvár „A” 3–1 (11, –20, 21, 13); Kecskeméti Sportiskola RA „B”–Fino Kaposvár „A” 3–0 (15, 10, 4).
A Fino Kaposvár „A” I. osztályú mini (U13-as) csapata: Szatmári Roland (csapatkapitány), Fáth Barnabás, Kántor Dániel Szilárd, Rókás Balázs Máté, Udvaros Viktor, Parragi Dávid, Petrási Péter Bendegúz, Pápai Kevin Milán, Keresztesi István Márk, Valenta Szabolcs Szalvator, az edzőjük Varga Péter.

Veszprémben volt érdekelt a Schrauff Júlia irányította II. osztályú mini (U13-as) „B” csapat. A kaposváriak előbb 35 perc alatt 2–1-re kikaptak a Pécstől, majd ugyanilyen arányban 50 perc alatt legyőzték a MÁV Előre SC-t, harmadik fellépésükön pedig játszmaveszteség nélkül 55 perc alatt hozták a Veszprém RK elleni meccset.

Eredmények: Pécsi TE-PEAC–Fino Kaposvár „B” 2–1 (22, 23, –22); Fino Kaposvár „B”–Székesfehérvári MÁV Előre SC 2–1 (18, 10, –14); Fino Kaposvár „B”–Veszprém RK 3–0 (19, 18, 15).
A Fino Kaposvár „B” II. osztályú mini (U13-as) csapata: Oláh Dániel (csapatkapitány), Pallós Bence, Patkás Miksa Balázs, Hegedűs Máté Aurél, Németh Ábel, Jóföldi Márton, Sárdi Dávid, Fodor-Nagy Mihály, Ishaku Levi Judah, Bencs Áron Ferenc, az edzőjük Schrauff Júlia Alíz.