Röplabda

2023.11.22. 11:02

A Fino Kaposvár két együttese áll az élen a minik mezőnyében

A Varga Péter vezényelte Fino Kaposvár mini (U13-as) „A” csapatát és a Schrauff Júlia Alíz irányította, egyaránt a II. osztályban (Nyugat) érdekelt „B” együttesét is pályára szólították a pontvadászat harmadik körében.

Az „A” csapat Nemesvámoson volt érdekelt, ahol előbb 2–1-re a Viadukt SE, majd sima 3–0-ra Veszprém RK egyletét verték, előbbi mérkőzés 39 percig tartott, utóbbi pedig három perccel volt hosszabb.
Eredmények: Fino Kaposvár „A”–Viadukt SE 2–1 (21, 17, –22), Fino Kaposvár „A”–Veszprém RK 3–0 (15, 16, 23).

A Fino Kaposvár „A” II. osztályú mini (U13)-csapata: Szatmári Roland (csapatkapitány), Fáth Barnabás, Keresztesi István Márk, Rókás Balázs Máté, Parragi Dávid, Pápai Kevin Milán, Kántor Dániel Szilárd, Valenta Szabolcs Szalvator, Pavlényi Gergely Károly, Romvári Márton György, az edzőjük Varga Péter.

A „B” együttest Lovasberényben szólították pályára. Az első meccsükön magabiztosan 55 perc alatt 3–0 arányban legyőzték a Bp. MAFC-NLG társulatát, utána pedig 56 perc alatt 2–1 arányban alulmaradtak a MÁV Előre csapatával szemben.

Eredmények: Fino Kaposvár „B”–Bp. MAFC-NLG 3–0 (18, 9, 18), Székesfehérvári MÁV Előre SC Röplabda Akadémia–Fino Kaposvár „B” 2–1 (15, –11, 17).
A Fino Kaposvár „B” II. osztályú mini (U13)-csapata: Oláh Dániel (csapatkapitány), Pallós Bence, Patkás Miksa Balázs, Hegedűs Máté Aurél, Németh Ábel, Jóföldi Márton, ifjabb Geiger András, Fodor-Nagy Mihály, Bencs Áron Ferenc, Ishaku Levi Judah, az edzőjük Schrauff Júlia Alíz.

A kilenc csapatot számláló másodosztályú mezőnyt a Fino Kaposvár „A” vezeti pontveszteség nélkül, míg a második a „B” együttes, amely eddig egy pontot veszített.